65. aukció (2020. december)
Lossonczy Tamás (1904-2009) Viaskodás, 1975-1981
51

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Viaskodás, 1975-1981

Olaj, vászon, 130,5x110,5 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1975-1981
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 500 000 Ft

egykor Christina Hoffman gyűjteményében

Lossonczy Tamás kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 2005. október 5. – november 13. ¦ Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29.

Kiállítva és reprodukálva:

Lossonczy Tamás festőművész kiállítása. Babits Mihály Művelődési Központ, Szekszárd, 1983. április 8 – 28. (reprodukálva címlapon)