Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Viaskodás, 1975-1981
45

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Viaskodás, 1975-1981

Olaj, vászon, 130x110 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1975-1981