9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Demény Miklós (1939-2010) Vidámpark, 2008
44

Demény Miklós (1939-2010)

Vidámpark, 2008

Olaj, vászon, 100 x 120 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 2008
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

  • Demény Miklós kiállítása, Virág Judit Galéria, 2021. június 11. – 2021. július 31.

  • Rum Attila: Demény Miklós (1939-2010). Virág Judit Galéria, 2021, 144. oldal