Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Vidámpark, 2008
100

Demény Miklós (1939-2010)

Vidámpark, 2008

Olaj, vászon, 100x120 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 2008