4. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Vidéki színésznő, 1913
138

Ferenczy Károly (1862-1917)

Vidéki színésznő, 1913

Olaj, vászon, 99x59 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly 1913
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft

Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly. Budapest, Corvina, 159. kép