Vietri sul Mare, 1930 körül
Akvarell, ceruza, papír, 48x59,5 cm
Jelezve balra lent: Patkó 923
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
¦ egykor Paumkirchner Rudolf (Patkó Károly testvére), majd a Hofstatter-gyűjteményben ( Bécs)