23. aukció
Patkó Károly Vietri sul Mare Olaszország, római iskola
150

Patkó Károly (1895-1941)

Vietri sul Mare, 1931

Akvarell, papír, 58x78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vietri sul mare 1931 VI. 8. Patkó
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Kiállítva: Patkó Károly emlékkiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1941. november 9-23. katalógus: 18.