12. aukció
Patkó Károly Olaszország Vietri Sul Mare, római iskola
26

Patkó Károly (1895-1941)

Vietri Sul Mare

Akvarell, papír, 48x71 cm
Jelezve jobbra lent: Vietri Sul Mare Patkó Károly
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft