15. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Vigasztalás, 1930
59

Schönberger Armand (1885-1974)

Vigasztalás, 1930

Olaj, karton, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1930
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft