12. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Vihar a dombok felett, 1926
164

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Vihar a dombok felett, 1926

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K. 1926
Kikiáltási ár: 300 000 Ft