A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Vihar a pusztán, 1890-es évek eleje
28

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Vihar a pusztán, 1890-es évek eleje

Olaj, vászon fán, 61x94 cm