32. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Vihar a pusztán, 1955
21

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vihar a pusztán, 1955

Olaj, karton, 22x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Kikiáltási ár: 550 000 Ft