70. Őszi Aukció
Koszta József (1861-1949) Vihar előtti fények
94

Koszta József (1861-1949)

Vihar előtti fények

Olaj, vászon, 60,5 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft