54. aukció
Patkó Károly Nagybánya tájkép
207

Patkó Károly (1895-1941)

Vihar Nagybányán

Olaj, papírlemez, 30x42 cm
Jelezve hátoldalon: Patkó
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft