46. aukció
Vaszary János Adria Rimini Olaszország tengerpart vihar
154

Viharos Adria (Vihar Rimini felett)

Olaj, vászon, 47,5 x 62,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Hátoldalon a Postatakarékpénztár pecsétje
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Vaszary János emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, 1961., 150. tétel