61. aukció
Nagy István (1873-1937) Viharos táj, 1920 körül
49

Nagy István (1873-1937)

Viharos táj, 1920 körül

Olaj, vászon, 42,5x54 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft