65. aukció (2020. december)
Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937 Viharos tengerek, 1922
66

Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937

Viharos tengerek, 1922

Olaj, vászon, 80x120 cm
Jelezve jobbra lent: Tahsin 1922.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 14 000 000 Ft