A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Egry József (1883-1951) Viharos vízen, 1939
88

Egry József (1883-1951)

Viharos vízen, 1939

Olaj, vászon, 114x125 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József. Jelezve a hátoldalon: Egry József Badacsony 1939