12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Várady Róbert európai iskola kortárs aukció
89

Várady Róbert (1950)

(Világ)szemlélet I., 1997

Olaj, alkyd, schellac, trinát, komputergrafika, vászon, 190 x 150 cm
Jelezve jobbra lent: Várady R. '97
Jelezve hátoldalon: Várady Róbert: (Világ)szemlélet I. 1997olaj, trinát, komputer grafika, sellac, vászon 190x150 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Várady Róbert kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1999. február 23. – március 14., kat.sz.n.

REPRODUKÁLVA:
¦ Bordács Andrea: Várady Róbert. Műcsarnok, Dorottya-könyvek, 2008, oldalszám nélkül