Best of Mű-Terem
Scheiber Hugó (1873-1950) Világváros (Városszéle), 1930 körül
134

Scheiber Hugó (1873-1950)

Világváros (Városszéle), 1930 körül

Olaj, karton, 71x100 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.