27. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Villa fák között
144

Frank Frigyes (1890-1976)

Villa fák között

Olaj, vászon, 66x80 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft