23. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Villa Zamárdiban háttérben az Apátsággal, 1934
142

Koszkol Jenő (1868-1935)

Villa Zamárdiban háttérben az Apátsággal, 1934

Akvarell, papír kartonon, 40,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő Zamárdi 1934
Kikiáltási ár: 50 000 Ft