45. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Villakert
16

Mattioni Eszter (1902-1993)

Villakert

Olaj, vászon, 58,5x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mattioni E.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft