36. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Villakert
35

Márffy Ödön (1878-1959)

Villakert

Akvarell, pasztell, papír kartonon, 30x40 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 180 000 Ft