16. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Villarészlet, 1929
134

Orbán Dezső (1884-1987)

Villarészlet, 1929

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Orbán Paris, 1929
Kikiáltási ár: 550 000 Ft