30. aukció
Borsos József (1821-1883) Virág- és gyümölcscsendélet, 1860
76

Borsos József (1821-1883)

Virág- és gyümölcscsendélet, 1860

Olaj, vászon, 94,5x79 cm
Jelezve jobbra fent: Borsos J. 1860
Kikiáltási ár: 600 000 Ft