A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Vaszary János ablak életkép tenger
91

Virág, hölgy, tenger, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 85,5x92 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.