60. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Virágárus Velencében, 1909
166

Herrer Cézár (1868-1919)

Virágárus Velencében, 1909

Olaj, vászon, 34,5x60,5 cm
Jelezve balra középen: C Herrer. Venezia 09.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft