43. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Virágcsata
25

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Virágcsata

Olaj, ceruza, papír, 23,5x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Firenze
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 500 000 Ft

Hátoldalon autográf felirat:
Gulácsy Lajos
VIII. Rigó u. 14 sz.
„Virágcsata”
olajjal áthúzott színes rajz
Eladó.

•Zsűrimentes kiállítás. Művészház,
Budapest, 1910. szeptember, katalógus: 42.