56. aukció (2017 október)
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet
182

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 54x46 cm
Jelezve jobbra lent: Ellának sok szeretettel Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft