56. aukció (2017 október)
Tóth Menyhért (1904-1980) Virágcsendélet
191

Tóth Menyhért (1904-1980)

Virágcsendélet

Olaj, papír, 62x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft