57. aukció
Balázs János (1905-1977) Virágcsendélet
13

Balázs János (1905-1977)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 78x54 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

‣ Balázs János kiállítása. Makláry Kálmán Fine Arts, Budapest, 2017. május 25. – június 15. katalógus nélkül