57. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet
151

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 57,5x41,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 100 000 Ft