59. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Virágcsendélet
201

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 42x32 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter I.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft