62. aukció
Vaszary János Virágcsendélet
112

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 28x33,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

27

San Remói strand, 1937

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
39

Dorna-Watra, 1915

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
40

Virágillat

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
95

Tavaszi utcarészlet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
105

Virágok és porcelánok, 1909

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
130

Versailles, 1925

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
151

Katonák (Oroszok), 1915

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft