63. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Virágcsendélet
26

Czigány Dezső (1883-1938)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 70,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány D.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ dr. Keresztes László gyűjteményéből

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Mednyánszkytól Barcsayig. Modern magyar művészet a Keresztes-gyűjteményben. Szerk.: Kolozsváry Marianna, magánkiadás, Budapest, 2010., 18; 33.