63. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Virágcsendélet
127

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 69,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft