65. aukció (2020. december)
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
174

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, vászon falemezen, 54x41 cm
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft