69. Tavaszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Virágcsendélet
103

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 60 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1.1.4.21.

  • In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest-Párizs, MakláryArtworks, 2006