Virágcsendélet
Olaj, vászon, 60 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft
Életműjegyzék-szám: 1.1.4.21.
- In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest-Párizs, MakláryArtworks, 2006