69. Tavaszi Aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Virágcsendélet
133

Rozsda Endre (1913-1999)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 79 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft