71. Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Virágcsendélet
67

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Olaj, falemez, 45,5 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

122

Czóbel Béla (1883-1976)

Kávézó nő, 1960-as évek

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
136

Czóbel Béla (1883-1976)

Toilette (Női hátakt), 1950

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
174

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei kert

Kikiáltási ár: 460 000 Ft