73. őszi aukció
Sztelek Norbert Nagybánya, virágcsendélet
162

Sztelek Norbert (1884-1956)

Virágcsendélet

Olaj, papírlemez, 49,5 x 68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Sztelek
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft