16. aukció
Vén Emil (1902-1984) Virágcsendélet
154

Vén Emil (1902-1984)

Virágcsendélet

Olaj, farost, 101x69 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 800 000 Ft