17. aukció
Holló László (1887-1976) Virágcsendélet
153

Holló László (1887-1976)

Virágcsendélet

Olaj, vászon kartonon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft