9. aukció
Schäffer Adalbert (1815-1871) Virágcsendélet, 1860
34

Schäffer Adalbert (1815-1871)

Virágcsendélet, 1860

Olaj, vászon, 76x62 cm
Jelezve balra lent: Schaffer, 1860
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft