Best of Mű-Terem
Munkácsy Mihály (1844-1900) Virágcsendélet, 1885
15

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Virágcsendélet, 1885

Olaj, fa, 65x53 cm
Jelezve balra lent: á la bon amie Bert (sic!) Munkácsy 1885