32. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet, 1912
26

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet, 1912

Olaj, fa, 44,5x33 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 912
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft