32. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Virágcsendélet, 1915 körül
79

Czigány Dezső (1883-1938)

Virágcsendélet, 1915 körül

Olaj, vászon, 75x64 cm
Jelezve balra fent: Czigány
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft