30. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Virágcsendélet, 1916
40

Rudnay Gyula (1878-1957)

Virágcsendélet, 1916

Olaj, vászon, kartonon, 46x32 cm
Jelezve jobbra fent: 1916 Rudnay
Kikiáltási ár: 750 000 Ft