49. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet, 1920-as évek
50

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet, 1920-as évek

Olaj, papírlemez, 46,5x34 cm
Jelezve jobbra fent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•BÁV 67. árverés, 86. tétel

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Esposizione d’Arte Ungherese. Palazzo Rosso, Genova, 1929. katalógus: 104.